Kā mēs izmantojam sīkdatnes

Mūsu tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai atšķirtu jūs no citiem mūsu tīmekļa vietnes lietotājiem. Tas palīdz mums nodrošināt jums labu pieredzi, kad pārlūkojat mūsu vietni, kā arī ļauj mums uzlabot mūsu vietni. Turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkfails ir neliels fails ar burtiem un cipariem, ko mēs saglabājam jūsu pārlūkprogrammā vai jūsu datora cietajā diskā, ja jūs tam piekrītat. Sīkfaili satur informāciju, kas tiek pārsūtīta uz jūsu datora cieto disku. Mēs izmantojam Google analītiskos/veiktspējas sīkfailus; Tie ļauj mums atpazīt un saskaitīt apmeklētāju skaitu un redzēt, kā apmeklētāji pārvietojas pa mūsu vietni, kad viņi to izmanto.

Tas palīdz mums uzlabot mūsu tīmekļa vietnes darbību, piemēram, nodrošinot, ka lietotāji viegli atrod meklēto.

Google analītiskās/veiktspējas sīkdatnes ļauj mums:

• Noteikt, kuru domēnu skatīt;
• Atpazīt jūs, kad atgriežaties mūsu vietnē;
• Atcerieties iepriekšējo apmeklējumu skaitu un laiku;
• Atcerieties datu plūsmas avota informāciju;
• Nosakiet sesijas sākumu un beigas;
• Atcerieties apmeklētāja līmeņa pielāgoto mainīgo vērtību.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka trešās puses (tostarp, piemēram, ārējo pakalpojumu sniedzēji, piemēram, tīmekļa datplūsmas analīzes pakalpojumu sniedzēji) arī var izmantot sīkfailus, pār kuriem mums nav kontroles. Šīs sīkdatnes, visticamāk, būs analītiskās/veiktspējas sīkdatnes vai mērķētās sīkdatnes. Jūs bloķējat sīkfailus, aktivizējot pārlūkprogrammas iestatījumu, kas ļauj atteikties no visu vai dažu sīkfailu iestatīšanas. Tomēr, ja izmantojat pārlūkprogrammas iestatījumus, lai bloķētu visus sīkfailus (tostarp būtiskos sīkfailus), iespējams, nevarēsit piekļūt visai mūsu vietnei vai tās daļām.